Od cesty

Autor: Marie Stracenská | 18.7.2011 o 9:31 | Karma článku: 12,20 | Prečítané:  1317x

Toto nebude pekné ani láskavé. Iba zo života. Od bratislavského Slovnaftu je do Šamorína asi dvadsať kilometrov. Po ceste sú štyri benzínky a hneď skraja Šamorína piata. Včera cestou z práce som na tých dvadsiatich kilometroch videla pri ceste troch pánov. Stáli s rukami vpredu a od zipsu na nohaviciach sa im tiahol tenký oblúčik. Jeden stál za autom. Ďalší dvaja sa ani nenamáhali zísť z cesty na trávu.

Nepamätám, sa, že by som takto videla niekedy tri ženy. Vlastne si myslím, že som nikdy nevidela ani jednu ženu močiť za bieleho dňa priamo v dopravnej premávke. Žena, skrátka, vždy poodíde.

Hm. Veď tým chlapom nebolo nič vidno. No, a to by nebolo ani tým ženám. Ale veď na tých chlapov to prišlo a už nevydržali. Hm. Nevydržať päť kilometrov. To už je teda naozaj veľký tlak. A koniec koncov, veď to je ľudské, čo je na tom? No, milí páni tvorstva, v podstate nič. Len... Len, že v takých chvíľach a situáciách sa aj z toho najkrajšieho, najdokonalejšieho, najšarmantnejšieho a najvzdelanejšieho muža stáva v očiach mnohých žien - obyčajný arogantný a primitívny buran.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Architekt: Nikde som nezažil to, čo na Námestí slobody

Socializmus na Námestí slobody architektovi neprekáža, dôležitá je funkčnosť.

ŠPORT

Pálffy kritizoval Lintnera, ten okamžite reagoval

Ďalší spor v slovenskom hokeji?


Už ste čítali?