Žena pod stromčekom

Autor: Marie Stracenská | 28.12.2011 o 8:58 | Karma článku: 9,91 | Prečítané:  962x

Ďakujem ti, Ježiško, za všetko, čím si nás tento rok obdaril. Bolo toho veľmi veľa, najviac sa tešili deti a my veľkí sme boli vysmiati z ich radosti. Okrem darov si nám priniesol sviatočnú pohodu, za tú som extra vďačná. A chcem ti poďakovať zvlášť za seba.

Za kozmetiku a všetky tie kuchynské doplnky a pomôcky, ktoré si mi priniesol. Zídu sa v novej kuchyni a niektoré sú naozaj vychytávky, napríklad tie farebné prísavky na poháriky, aby si ich rôzni stolovníci rozoznali. Aj nová panvica je úžasná a náš sporák si s ňou bude super rozumieť. No a kopa toho ešte bola. Ale vieš, čo ma potešilo úplne inak? Tá malá oranžová voňavka. Je trochu iná, než zvyknem používať. Ale ukázala mi, že vieš, že pod tým stromčekom sedela mamina a gazdiná, v ktorej je stále ešte aj kus ženy. Knihy sú krásne dary, potreby do domácnosti pomôžu. Ale vieš, myslím si, že aj dámy v päťdesiatke, šesťdesiatke, aj sedemdesiatničky by mali občas dostať aj niečo, čo v nich tú ženu vidí. Lebo ony ženami byť neprestávajú. Len ich okolie to niekedy cez závoj varenia, nakupovania, upratovania, zarábania peňazí, udržiavania vecí za chodu... trochu prestane vidieť. Tak ti teda ďakujem. A celom žensky, keby sa dalo, aj by som ťa za to všetko vystískala.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Nezamestnaní začali útočiť na úradníkov, nechcú pracovať

Najčastejšie sa úradníci s takýmto zaobchádzaním stretávajú v regiónoch s najnižšou nezamestnanosťou.

DOMOV

Smrť nemusí vyjsť draho. Popol pred zemou si volí čoraz viac ľudí

Ľudia sa pri úprave hrobov začínajú inšpirovať minimalizmom zo Západu. Menej kahancov a vencov pomáha aj životnému prostrediu.

EKONOMIKA

Hyperloop otvára pobočku na Slovensku, zaplatí talentovaných ľudí

S novým druhom dopravy súvisia aj nové pravidlá.


Už ste čítali?